Spektakle

„Kandydat” to błyskotliwy komediodramat, który porusza bardzo aktualne zagadnienia. Opowiada historię kandydata na urząd prezydenta (Piotr Cyrwus) oraz jego trenerki (Grażyna Wolszczak).
Od samego początku kandydata na prezydenta poznajemy jako niekompetentnego i mało inteligentnego człowieka, który podlega wielkiej manipulacji oraz presji ze strony swojej partii. Jednak rozwój sytuacji powoli zmienia tę ocenę. Zaczynają wypływać nowe, tajemnicze fakty z jego życia, które doprowadzą do…

Czy wszystko jest takie jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka? Czy w polityce nie liczy się ani dobro, ani zło tylko skuteczność?

Znakomita para aktorska i zręcznie poprowadzona akcja spektaklu, odpowie na te pytania a także dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń oraz tematów do przemyśleń.

„Bladolandia”to przepiękna i uniwersalna baśń musicalowa grana przez aż trzynastu śpiewających aktorów. Ilustrowana przepiękną muzyką i ciesząca oczy barwnymi strojami, opowiada o księciu Pryzmacie, przemierzającym pozbawioną koloru i szczęścia krainę Bladolandię w celu odnalezienia siedmiu księżniczek – królowych koloru. Legenda głosi, że tylko zjednoczenie siedmiu sióstr może przywołać biel, która rozproszy mroki złego Kaszmara panującego w Krainie.

„Bladolandia” to muzyczna opowieść nie tylko o walce dobra ze złem lecz także o tym, że tylko wspólne wysiłki przeciwko złu mogą naprawić świat! W swoich fotelach nasi mali widzowie będą mogli w tym uczestniczyć, przenosząc się do świata baśni.